Start Regulamin Zgłoszenie udziału Kwalifikacje Jury Konkursu Kalendarium Sponsorzy i Partnerzy Kontakt
Archiwum








Kalendarium



Sala Koncertowa Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie
ul. Okólnik 2

I etap

9−10 Września, godz. 10.00−13.00, 16.00−19.00

Przesłuchania
9 Września 10.00 - 13.00
 

10.00

Thang

Dinh

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.15

Mikhail

Epifanov

Rosja/Russia

10.30

Robert

Finley

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.45

Matthias

Fischer

Niemcy/Germany

11.00

Jun

Fujimoto

Kanada/Canada



 


11.45

John

Gardecki

Stany Zjednoczone/U.S.A.

12.00

Anna Maria

Gertig

Polska/Poland

12.15

Mark

Graham

Stany Zjednoczone/U.S.A.

12.30

Antoni

Gryzik

Francja/France

12.45

Marisa Naomi

Haines

Stany Zjednoczone/U.S.A.

9 września 16.00 - 19.00
 

16.00

Kaspar

Heer

Szwajcaria/Suisse

16.15

David

Hibbard

Stany Zjednoczone/U.S.A.

16.30

Anna

Idzikowska-Guzy

Polska/Poland

16.45

Dobrochna

Jakubowska

Polska/Poland

17.00

Gil

Jetley

Wielka Brytania/Nowa Zelandia
U.K./New Sealand





17.45

Jit-Seng

Khoo

Stany Zjednoczone/U.S.A.

18.00

Jun

Kinoshita

Japonia/Japan

18.15

Cezary

Kozanecki

Polska/Poland

18.30

Rafał

Kraus

Polska/Poland

18.45

Manuela

Leuzinger

Szwajcaria/Suisse


 
10 września 10.00 - 13.00

 

10.00

Svyatoslav

Levin

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.15

Nelson Shih Yien

Lin

Brazylia/Brasil

10.30

Manuel

Llorens

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.45

Atsutaka

Manabe

Japonia/Japan

11.00

Ewa

Marcinkowska-Schmidt

Polska/Poland





11.45

Michał

Mrówka

Polska/Poland

12.00

Cezary

Olszewski

Polska/Poland

12.15

Chuifun

Poon

Hongkong

12.30

Waldemar

Radacz

Polska/Poland

12.45

Esfir

Ross

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10 września 16.00 - 19.00
 

16.00

Anne Marie

Rouchon

Francja/France

16.15

Ian

Roy

Wielka Brytania/U.K.

16.30

Fredrik

Upmark

Szwecja/Sweden

16.45

Thomas

Yu

Kanada/Canada

17.00

Eberhard

Zagrosek

Niemcy/Germany





17.45

Maciej

Zalewski

Polska/Poland

18.00

Damian

Ziarkiewicz

Polska/Poland

18.15

Victoria

Bragin

Stany Zjednoczone/U.S.A.

18.30

Mark

Cannon

Stany Zjednoczone/U.S.A.


 
II etap
11 Września, godz. 10.00−13.00, 16.00−19.30


 

10.00

Thang

Dinh

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.20

Robert

Finley

Stany Zjednoczone/U.S.A.

10.40

Matthias

Fischer

Niemcy/Germany

11.00

Jun

Fujimoto

Kanada/Canada

11.20

John

Gardecki

Stany Zjednoczone/U.S.A.

12.00

Mark

Graham

Stany Zjednoczone/U.S.A.

12.20

Antoni

Gryzik

Francja/France

12.40

David

Hibbard

Stany Zjednoczone/U.S.A.

13.00

Gil

Jetley

Wielka Brytania/Great Britain

13.20

Jun

Kinoshita

Japonia/Japan

13.40

Cezary

Kozanecki

Polska/Poland


 

16.00

Manuela

Leuzinger

Szwajcaria/Switzerland

16.20

Svyatoslav

Levin

Stany Zjednoczone/U.S.A.

16.40

Atsutaka

Manabe

Japonia/Japan

17.00

Chuifun

Poon

Hongkong

17.20

Anne Marie

Rouchon

Francja/France

18.00

Ian

Roy

Wielka Brytania/Great Britain

18.20

Fredrik

Upmark

Szwecja/Sweden

18.40

Thomas

Yu

Kanada/Canada

19.00

Eberhard

Zagrosek

Niemcy/Germany

19.20

Victoria

Bragin

Stany Zjednoczone/U.S.A.

19.40

Mark

Cannon

Stany Zjednoczone/U.S.A.



Finał
12 Września, godz. 16.00



Koncert laureatów
13 Września, godz. 18.00


Thomas Yu - F. Chopin: Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur


Victoria Bragin - F. Chopin: Polonez es-moll op. 26 nr 2 

                              C.Debussy: Feux d'artifice (Preludium nr 12 z III zeszytu)


Svyatoslav Levin - F. Chopin: Polonez - Fantazja As-dur op.61

                                                      Wariacje B-dur op.2 na temat "La ci darem la mano"





Copyright © TIFC 2008 | Realizacja: ROTOS